Ako som schudol 26 kilogramov bez zázračných tabletiek a zničujúcich diét?

Od útleho detstva som bojoval s tučnotou.

Tučný som bol v škôlke, na základnej škole a na strednú školu som išiel s viac ako 15 kilogramovou nadváhou. Tvrdili mi, že mám vlohy k tučnote, moje gény sú proste také.

V štvrtom ročníku strednej školy som uvidel najkrajšie dievča v mojom živote. Za 4 mesiace som sa tej nadváhy zbavil, ale takmer som zničil svoje zdravie. Z tej lásky nakoniec sa nič nestalo ale začal som športovať a svoju váhu som udržal až do manželstva.

Kľudný život v manželstve znovu prinieslo svoje "ovocie" a za 5 rokov som vyšplhal nad 100 kilogramov - s nadváhou 26 kilogramov.

Keď zo mňa robili žarty aj moje deti a kamaráti, povedal som si DOSŤ!

Musím schudnúť.

A tak som začal hľadať. Vyskúšal som zázračné tabletky, zázračné diéty, oddelenú stravu, vegetariánsku stravu, čistiace kúry, čajíky - všetko.

Samozrejme bez výsledku.

V roku 2011 sme boli na dovolenke v Taliansku a keď sme po návrate pozerali fotky prišiel zlom. Neveril som vlastným očiam. Kto je ten tučný hroch na tých fotkách?

A konečne som s chudnutím začal "naozaj".

Začal som študovať problematiku nadváhy. Hľadal som štúdie, publikácie a pomaličky som zistil, prečo všetky moje predchádzajúce pokusy zlyhali.

Za prvých 22 týždňov som schudol 22 kilogramov. Za ďalšie 2 mesiace som sa zbavil ďalších 4 kilogramov, a momentálne pri výške 180 cm vážim 79 - 80 kilogramov.

Moja váha sa ustálila. Stravujem normálne. Jem mäso, ryžu, zemiaky, chlieb, i čokoládu či iné sladkosti.

Tajomstvo chudnutia totiž nie je v obmädzeniach, diétach. Nefungujú ani tabletky na chudnutie či namáhavé cvičenia. Tajomstvo je ukryté niekde inde.

Ak chcete naozaj schudnúť, ak sa chcete zbaviť nadváhy, ak už aj Vás oklamali s ponukou zázračných tabletiek, ak máte dosť namáhavej driny bez výsledku ...

Vyžiadajte si aj vy BEZPLATNE informácie ako na to!

 

Vyžiadajte si bezplatné informácie teraz!

Vyžiadajte si bezplatné informácie hneď teraz!

Vaše krstné meno:
E-mailová adresa:*